Hakkımızda

Cankı Turizm, 2014 yılının sonlarına doğru İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Profesyonel alanı hac ve umre olan şirketimiz, hacı adayları ve umrecilere en iyi şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. 2014 yılından bu yana hizmet veren Cankı Turizm, inanç odaklı bir firmadır. Allah-u Tealanın ve Resulullah Efendimizin misafirlerine hizmet verme şuuru ile hizmetlerini sürdürmektedir. Sünnet-i Seniyye’ye uygun hizmet anlayışı, yetenekli, tecrübeli ve yüksek ilmi değerlere sahip rehberler eşliğinde modern dünyanın imkanlarından en iyi şekilde istifade ederek yeryüzündeki tüm Müslümanlara usulüne uygun hac ve umre yapma imkanı sunmaktayız.

Hac & Umre organizasyonları düzenleyen Cankı Turizm, bunun yanı sıra kültür turları da düzenlemektedir. A grubu seyahat acentesi belgesine sahip olan firmamız, gerek yurt içi gerekse yurt dışı olmak üzere tüm dünya ülkelerine bilet satma yetkisine sahiptir.

Misyonumuz

Cankı Turizm olarak Hac ve Umre ibadetini Sünnet-i Seniyye’ye uygun ve layıkı ile yaptırmaktır.

Vizyonumuz

Amatör ruhu kaybetmeden, Peygamber efendimizin (s.a.v) çizdiği yolda, yüksek ilmi değerlere sahip yetenekli, tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile insana hizmet anlayışıyla dünya standartlarında referans bir turizm firması olmaktır.